Gösta Gustavson oljemålning
2017-12-07
506758
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): ´´En dag på stranden´´, signerad och daterad Gösta Gustavson 1985, olja på pannå, ca 23,5x21,5 cm