Georg Pauli akvarell
2017-12-07
506752
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): Kyrkomotiv, monogramsignerad, betitlad, akvarell på papper, ca 49x29 cm