Olle Hjortzberg blandteknik
2017-12-07
506711
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Fasadstudie, signerad och daterad OH -26, blandteknik, 40x222 cm