Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REDIKYLER, SCHALAR, PLÅNBOK, 17+3+1 st., 17/1800-tal, bl.a sidenbroderi och pärlbroderi, varierande storlekar
Slitage, skador, fläckar
506710
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här