Tekök och ljusstakar
2017-12-07
506708
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKÖK, LJUSSTAKAR med oljeinsats, 18/1900-tal, tekökets höjd med handtag ca 31 cm
Slitage