Monica Lorentzon oljemålning
2017-12-07
506670
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M. Lorentzon, olja på pannå, ca 70x100 cm