Ulrica Hydman Vallien
2017-12-09
506623
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, 1500 ex, färglitografi, motivmått ca 54x39 cm