Komposition färgcarborundum
2017-12-09
506592
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad, färgcarborundum, bladmått ca 75x56 cm