Andreas Wargenbrandt
2017-12-10
506571
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst i svart, gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2008, höjd 34 cm, längd 33 cm