Andreas Lundberg
2017-12-14
506560
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Dots, monogramsignerad AL, numrerad 34/90, digital print, ca 60x60cm