Andreas Lundberg
2017-12-10
506554
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Dots, monogramsignerad AL, numrerad 17/90, digital print, ca 45x45 cm