Andreas Lundberg Sfär
2017-12-07
506551
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Red dots, monogramsignerad AL, numrerad 17/50, digital print, ca 50x50 cm