Allgulander
2017-12-11
506547
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magnolia II", signerad och numrerad 59/75, digital print, bladstorlek 50x40 cm