Einar Wallquist akvarell
2017-12-06
506537
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR WALLQUIST (1896-1985): Vinterlandskap, signerad och daterad Einar Wallquist -75, akvarell, ca 25x33,5 cm