Lennart Jirlow
2017-12-06
506503
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad II/L, färglitografi, bildmått ca 46x60,5 cm