Oljemålning 1800-tal
2017-12-06
506495
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Piprökande herre, olja på träpannå, 24x18 cm
Krackelyr, märken efter ram, bortskav i vänstra övre hörnet