Peter Dahl färglitografi
2017-12-09
506445
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 200/290, färglitografi, bladmått ca 40x57 cm