Roland Svensson färglitografi
2017-12-09
506435
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad roland S, 277/350, färglitografi, 20x24 cm