Roland Svensson färglitografi
2017-12-09
506433
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 70/180, färglitografi, ca 22x65 cm