Harald Lindberg oljemålning
2017-12-07
506420
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Modellstuide, signerad och daterad Harald Lindberg -38, olja på duk, ca 74x56 cm