Oskar Bergman akvarell
2017-12-13
506411
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1965): "Neglinge", signerad och daterad Oskar Bergman 1937, akvarell, 35x49,5 cm
Obefintliga hål