Byrå i mahogny
2017-12-06
506404
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 2-lådig, 1800-tal, fanerad med mahogny. draghantag i mässing, höjd 75, 155x57 cm
Nyckel finns att hämta i utlämningen, fanérskador, överlåset ej fungerande