Ernst Billgren
2017-12-06
506395
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Hjort, signerad Ernst Billgren, akvarell, ca 20x20 cm