Kvinnofigur lavering
2017-12-06
506332
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnofigur, otydligt signerad och daterad, lavering, ca 15x8 cm
Fläckar