Harald Lindberg oljemålning
2017-12-07
506331
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): "Man med eka", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 38x46 cm