Broderi 1800-tal
2017-12-06
506320
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRODERI, 1800-tal, siden, polykrom färger, med vapensköld, ca 83x109 cm
Skador