Bordslampa
2017-12-06
506282
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, i form av putti, 1900-tal, porslin och mässingsmontering, höjd inkl skärm ca 65 cm
Fläckar, sockel med bucklor