Bertil Wahlberg oljemålning
2017-12-06
506275
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Motiv med fiskar, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 65x53 cm