Bertil Wahlberg olja på duk
2017-12-06
506270
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Stående figurer, signerad och daterad 54 sept, olja på duk, 130x70 cm