Miniatyrporträtt
2017-12-06
506218
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRMÅLNING, 17/1800-tal, föreställande Frans I (1708 -1765), gouache, ca 3,5x3 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling