Ljusstakar 1800-tal
2017-12-05
506198
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, tenn, höjd ca 25 cm
Ljusmanchetter saknas, bucklor, något sneda