Ulf Wahlberg litografi
2017-12-05
506159
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938): Skrotbil, signerad Ulf Wahlberg 99, 147/230, färglitografi, 39x5x55 cm