Lars Jonsson litografi
2017-12-05
506138
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Fågelungar i gräset, signerad och numrerad 289/310, färglitografi, bildmått ca 23x35 cm