Gnistskydd
Valmis
2017-12-05
506080
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GNISTSKYDD, 1900-talets början, mässing, assymetrisk form för hörna, längd ca 70 cm
Smärre slitage