Joanna Hasior vävnad
2017-12-05
506035
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOANNA HASIOR (1900-tal), Konie, textilvävnad, etikettsignerad a tergo, ca 239 x 93 cm