Reinhold Ljunggren
2017-12-05
505999
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Segelbåt vid Julaftons fyr, signerad R Ljunggren, 14/360, färglitografi, ca 38x28 cm