Taklampa mässing och bemålad plåt

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAKLAMPA , 1900/2000-tal, troligen Italien, mässing och bemålad plåt, 3 ljuspunkter, längd ca 183, höjd ca 102 cm

Bruksslitage

505991

2017-12-09