Sven Erixon litografi
2017-12-05
505982
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): "Solen och regnet", signerad, 12/260, färglitografi, ca 37x45 cm