Gideon Börje
2017-12-05
505972
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap, signerad G. Börje, olja på duk upplagd på pannå, ca 37x44 cm