Silverskål
2017-12-06
505969
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
SKÅL, Silver, otydliga stämplar 800, F 6, MI. Empire stil, 1900-tal. Höjd 16 cm, bredd 24,5 cm. Vikt 742g.