Belgisk slaglåspistol
2017-12-05
505958
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets mitt, avskruvbar pipa, Liege-stämplad, graverat boxlås, dold avtryckare, valnötskolv, längd 13 cm