Einar Jolin litografi
2017-12-05
505942
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Visby ringmur, signerad Einar Jolin, 200/250, färglitografi, 27x40 cm