Stekfat Kina
2017-12-05
505935
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, ca 46x38 cm
Kantlagning, hårspricka