Ivar Morsing oljemålning
2017-12-05
505923
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Gatubild, signerad I Morsing, daterad -59, olja på pannå, ca 20x36 cm