Kalk silver Frankrike 1800-tal
2017-12-04
505874
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KALK, silver, 1800-tal, T.V. Dutrevis, Paris, Frankrike, kuppa med bibliska motiv, delvis förgylld, höjd 30 cm, vikt ca 520 gram
Patina, smärre bucklor