Roland Svensson färglitografi
2017-12-04
505802
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst Storskärgården", signerad Roland S, 65/160, färglitografi, 37x56 cm