Vas Qingbai Anhua
2017-12-04
505605
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, omkring år 1800, balusterformad, Qingbai, anhuadekor, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Nedslipad, lagningar