Helmut Mantel oljemålning
2017-12-04
505595
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Segelbåtar, monogramsignerad EH Mantel, olja på duk, ca 135x98 cm