Tage Hedqvist oljemålning
2017-12-02
505588
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997) "Notre-Dame, natt" monogramsignerad TH 78, olja på pannå, 49x60 cm.
Smärre färgbortfall