Ikon
2017-12-05
505559
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Österuropa, motiv med Johannes Döparen, skrift i kyrilliska, ca 31x26 cm
Slitage/Ytskador